نسخه موبایل
مهر ۱۱, ۱۳۹۸ 437502 اجتماعی خبر گیلان
فرمانده انتظامی رودبار اعلام کرد:

تشریح جزئیات نزاع دسته‌جمعی در منجیل/ فوت دو نفردر سد سپیدرود و دستگیری هفت نفر

فرمانده انتظامی رودبار با بیان اینکه با اشاره به حضور هشت خوزستانی برای کارگری در باغات زیتون طارم گفت: این افراد با اهالی روستا وارد نزاع شدند اما جسد دو نفرشان در سد سپیدرود پیدا شد که هنوز علت فوت مشخص نیست.

گیل خبر/ حمیدرضا فیضی فرمانده انتظامی رودبار با اشاره به جزئیات نزاع دسته‌جمعی در روستای علی‌آباد منجیل تصریح کرد: هشت نفر از استان خوزستان به‌منظور کارگری در باغات زیتون یکی از روستاهای شهرستان طارم حضور پیداکرده بودند که با تعدادی از اهالی روستا درگیر شده و کارشان به کلانتری منطقه و سپس به دادگاه کشیده می‌شود و با مداخله پلیس و مسؤولان قضایی این موضوع به صلح و سازش می‌انجامد.

فرمانده انتظامی رودبار با بیان اینکه این کارگران خوزستانی هنگام برگشت از شهرستان طارم در روستای علی‌آباد منجیل مجدد با همان اهالی روستای شهرستان طارم مواجه شدند، افزود: با بالا گرفتن درگیری و نزاع، ۶ نفر از کارگران خوزستانی به‌شدت مجروح و به بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل انتقال داده می‌شوند و دو نفرشان مفقود می‌شوند که بعدها با تجسس و پیگیری جسدشان در سد سپیدرود پیدا می‌شود.

فیضی با اشاره به جزئیات بیشتر درگیری طارمی‌ها با خوزستانی‌ها افزود: هنوز مشخص نیست علت مرگ آن دو کارگر خوزستانی، قتل بوده یا غرق‌شدگی و این پرونده در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی رودبار از دستگیری هفت نفر در درگیری علی‌آباد خبر داد و گفت: در سریع‌ترین زمان ممکن هفت نفر از مسببین اصلی این ماجرا دستگیر شدند که سه نفر آزاد شدند و چهار نفر دیگر در بازداشت هستند.

فارس

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها