نسخه موبایل
شهریور ۲۰, ۱۳۹۸ 434110 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی در گیلان تا پایان هفته

.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس تا پایان هفته جاری ابرناکی، مه آلود بودن هوا، در بعضی ساعات بارندگی ، وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: به تدریج از اواخر وقت جمعه تا صبح دوشنبه هفته آینده، روند کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوا مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد، در دامنه های جنوبی کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بارش پراکنده عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، در دامنه های جنوبی کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بارش پراکنده پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۵ درجه سلسیوس مربوط به بندرآستارا، رودسر، لوشان و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۰ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۶ / ۰ تا ۵ / ۱ متر، دمای آب دریا ۲۵ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا نا مناسب است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با افزون بر ۴۰ میلیمتر مربوط به بندرکیاشهر و پس از آن با نزدیک به ۳۵ میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکر کرد.

 

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx