نسخه موبایل
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ 433674 خبر سیاسی گیلان
بسته شنیده های گیل خبر؛

استخدام آرایشگر در شهرداری برای کلاه گیس شهردار/ چهار گزینه جدی معاونت سیاسی استانداری/ مدیر موفق و جهادی در رسانه ها!

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: در بسته شنیده های گیل خبر اخبار و شنیده هایی رسمی و غیر رسمی از گوشه و کنار استان در اختیار خوانندگان خود قرار میدهیم که خواندن آن خالی از لطف نیست:

استخدام آرایشگر در شهرداری برای کلاه گیس شهردار

شنیده ها حاکی از آن است که یکی از شهرداران شهرهای شمالی برای مدیریت کلاه گیس خود یکی از آرایشگران شهر را به عنوان راننده استخدام کرده تا آرایشگری و تنظیم کلاه گیس جناب شهردار را انجام دهد.
گفته می شود قرارداد این آرایشگر تحت عنوان راننده شهردار ماهیانه دو میلیون و پانصد هزار تومان است که از طرف شهرداری پرداخت می شود. این فرد به صورت ناگزیر در بسیاری از محافل و مراسم های مختلف در کنار شهردار قرار دارد.

معاونین استاندار گیلان می مانند
یک منبع آگاه در استانداری به گیل خبر گفت: معاونین استاندار گیلان با توجه به نگاه دکتر زارع به ثبات مدیریتی در جایگاه فعلی خود ماندگارند و با قدرت به انجام وظایف محوله می پردازند.

چهار گزینه جدی معاونت سیاسی استانداری

شنیده ها حاکی از آن است میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت، اسماعیل میرغضنفری فرماندار لاهیجان ، محمود قاسمی نژاد فرماندار فومن و حسین اسماعیل پور فرماندار رودسر به عنوان اصلی ترین گزینه های معاونت سیاسی استانداری محسوب می شوند.

 

پروفسور برزیگر به دنبال صندلی بهارستان

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پروفسور انوش برزیگر، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت پس از استعفا از سمت مشاوره دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور در خردادماه امسال، آماده ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

 

مدیر موفق و جهادی در رسانه ها!

شنیده ها حاکی از آن است یکی از شهرداران سابق شهرهای گیلان که خردادماه امسال برای شرکت در انتخابات در یکی از شهرستان های غرب گیلان از مقام خود استعفاء داد به شدت دنبال مطرح کردن خود در فضای رسانه ای استان است و در این زمینه سعی دارد خود را با عناوین و تیترهایی چون مدیر جهادی و  موفق نشان دهد. به نظر می رسد اطلاع وی  از احتمال بالای ردصلاحیت موجب شده از طریق رسانه ای خود را مطرح کند.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx