نسخه موبایل
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ 433644 خبر گیلان ورزشی
با برتری مقابل حریف فرانسوی؛

مدال طلای کاراته کای گیلانی در مسابقات لیگ جهانی

.

گیل خبر/  سرویس ورزشی: در پنجمین مرحله از مسابقات لیگ جهانی کارانه وان که در ژاپن جریان دارد، سارا بهمنیار ملی پوش شایسته گیلانی با برتری برابر رقبای خود به  مدال طلا دست یافت.

بهمنیار در دیدار فینال  الکساندر رچیا از فرانسه را یک بر صفر شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

پیش از این بهمنیار که  در وزن ۵۰- کیلوگرم این مسابقات شرکت کرده بود  در اولین مبارزه خود با نتیجه سه بر صفر برابر جلنا پنهار از کرواسی به برتری رسید و در بازی دوم نیز موفق شد با نتیحه هشت بر صفر مادوری پوانسن از مالزی را شکست دهد. وی در سومین مبارزه خود رو در روی آیاکا تادانو کاراته کار قدرتمند ژاپنی قرار گرفت که در نهایت با نتیجه چهار بر سه این حریفش را مغلوب کرد تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

بهمنیار در مرحله چهارم لیگ جهانی کاراته وان ، مقابل باخرینیسو باباروا از ازبکستان قرار گرفت که در نهایت توانست این حریفش را مغلوب و به نیمه نهایی راه یابد که در این مرحله برابر پونگ کو از چین تایپه قرار گرفت که این حریفش را نیز با نتیجه پنج بر صفر شکست داد و به دیدار فینال راه یافت و با شکست حریف فرانسوی به مدال طلا دست یافت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx