نسخه موبایل
شهریور ۳, ۱۳۹۸ 431353 اجتماعی خبر ویژه ها

خودسوزی یک فرزند شهید در اداره کل بنیاد شهید قم

در پی خودسوزی فرزند شهیدی مقابل ساختمان اداره کل بنیاد شهید استان قم، فرماندار قم جزییات این حادثه را تشریح کرد.

گیل خبر/  صبح امروز یک فرزند شهید وارد ساختمان بنیاد شهید قم واقع در ابتدای خیابان «دورشهر» شده و تهدید به خودسوزی می‌کند. این فرد وقتی می‌بیند تهدید وی جدی گرفته نمی‌شود، اقدام به ریختن بنزین روی خود کرده و سپس خود را آتش می‌زند.

 

حاضران سعی در خاموش کردن وی می‌کنند و اورژانس نیز در محل حاضر شده و وی را به بیمارستان نکویی منتقل می‌کند ولی به گفته شاهدان، درصد سوختگی وی بالا است.

مرتضی حیدری فرماندار قم در خصوص این حادثه و اقدامات صورت گرفته گفت: با کمال تاسف امروز یکی از فرزندان شهدا به دلیل مشکلات خانوادگی و بخشی از ناراحتی‌های جسمی که داشت، اقدام به خودسوزی مقابل ساختمان بنیادشهید کرد که عوامل مربوطه آتش را خاموش کرده و سریعا ایشان را به بیمارستان در تهران منتقل کردند و اقدامات درمانی صورت گرفته است و امیدواریم بهبودی حاصل شود.

فرماندار قم در خصوص دلیل وقوع این حادثه، بیان کرد: بنا به اظهارات مدیرکل بنیاد شهید قم، این فرزند شهید مدتی پیش به دلیل پیگیری روند درمانی به بیمارستانی در اردبیل منتقل شد و مدتی در آنجا بستری بود که به درخواست خود به قم منتقل شد؛ در قم خواهر وی به عنوان قیم، مسئولیت مراقبت از ایشان را بر عهده داشت و ظاهرا به دلیل اینکه مراقبت به شکل مناسبی انجام نشده است، مقابل بنیاد شهید اقدام به خود سوزی می‌کند.

حیدری تصریح کرد: پیگیری‌های اولیه موضوع فوق الذکر را مشخص کرده است و به دنبال این هستیم تا جزییات بیشتری را کسب کنیم و اگر پیگیری‌ها موضوع و دلایل دیگری را مشخص کند، قطعا پیگیری خواهد شد.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx