نسخه موبایل
مرداد ۳۰, ۱۳۹۸ 430779 گیلان ورزشی
در مهمانسرای المپیک رشت؛

کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی در رشت برگزار می شود+جزئیات

کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی همراه با آموزش رزومه نویسی به زبان انگلیسی در سالن همایش مهمانسرای المپیک رشت برگزار می شود.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گیلان، کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی همراه با آموزش رزومه نویسی به زبان انگلیسی ویژه قهرمانان، مربیان و دست اندرکاران امور ورزشی برگزار می شود.

این کارگاه یک روزه به مدرسی دکتر حامد کیومرثی روز پنجشنبه ۷ شهریور ساعت ۹ در سالن همایش مهمانسرای المپیک رشت آغاز خواهد شد.

در این کارگاه انگیزه نامه، رزومه نویسی و تنظیم کاورلتر به زبان انگلیسی، تفاهم نامه ها و قراردادهای بین المللی، اهمیت زبان انگلیسی برای ورزشکاران، مربیان و داران، اصول اولیه مکالمه و مکاتبه انگلیسی، مکالمات ورزشی به صورت کاربردی، آشنایی با فرهنگ زیربنایی تعاملات بین المللی، مذاکرات و مصاحبه ها به صورت تلفنی و حضوری، برگزاری و حضور در مسابقات، دوره ها و همایش های بین المللی ویزاهای ورزشی، علوم و فنون تشریفات بین المللی، تحصیل و کاریابی ویژه ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی آموزش داده می شود.

به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه معتبر به زبان انگلیسی اعطاء می شود.

علاقه مندان برای  ثبت نام جهت شرکت در این کارگاه می توانند با دفتر هیات ورزشهای همگانی استان گیلان به شماره ۰۱۳۳۳۳۲۳۵۰۱ تماس حاصل نمایند.

هزینه ثبت نام به مبلغ  ۸۰ هزار تومان به شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۶۶۴۰۰۳ بانک ملی شعبه فرهنگ رشت به نام هیات ورزش های همگانی استان گیلان واریز شود.

همچنین حضوردر این کارگاه برای مسئولین کمیته ها، کارگروه ها، انجمن های هیات همگانی استان گیلان رایگان و الزامیست.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx