نسخه موبایل
مرداد ۲۸, ۱۳۹۸ 430555 خبر گیلان ورزشی
با پرداخت رضایتنامه برای سه بازیکن جدید به تیم گل گهر؛

درآمد ۲۰۰ میلیون تومانی داماش در هفته اول

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی:هفته اول لیگ دسته یک فوتبال ایران از روز شنبه آغاز شد و سه تیم گیلانی داماش، ملوان و سپیدرود به مصاف رقبای خود رفتند که  دو تساوی و یک شکست را کسب کردند.

در این میان تیم داماش که با خرید تیم کارون اروند خرمشهر به لیگ یک صعود کرده بود بدون حضور بازیکنان محروم خود مقابل رایکای بابل به تساوی صفر صفر دست یافت.

در مورد داماش نکته ای که جالب به نظر می رسد تشکیل دادن شاکله اصلی با تیم فصل گذشته است. البته آن ها در طول فصل  چند بازیکن از جمله سه بازیکن  تیم گل گهر سیرجان را جذب کردند که هر سه آن ها قبل از شروع فصل به تیم مس رفسنجان پیوستند و در هفته اول نیز مقابل تیم سپیدرود بازی کردند.

البته داماش جهت پرداخت رضایتنامه این سه بازیکن دویست میلیون تومان دریافت کرد که در نوع خود نشان دهنده موفقیت مالی داماشی ها در امور مدیریتی است. شاید هیچ تیمی در فوتبال ایران  با بازیکنان خریداری شده  فصل جاری خود نیز به درآمد نمی رسد که داماش چنین فرصتی را برای خود ایجاد کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx