نسخه موبایل
مرداد ۲۸, ۱۳۹۸ 430467 خبر گیلان ورزشی
بدون تمکن مالی و با سابقه اختلاف با نظرمحمدی؛

هدف از انتصاب افشین ناظمی در سپیدرود چیست؟

.

گیل خبر/ سامان بدر: روز گذشته کیومرث بیات که تنها روی کاغذ به عنوان مالک سپیدرود شناخته می شود و مدتهاست این تیم را رها کرده است در اینستاگرام خود از انتصاب افشین ناظمی به سمت مدیرعامل این باشگاه خبر داد. انتصاب افشین ناظمی به دنبال کناره گیری مسعود حیدری انجام گرفت که به دلیل آن چه عدم توجه مسئولان به سپیدرود خواند از این تیم کناره گیری کرد.

هرچند مسعود حیدری از نظر شخصی دارای تمکن مالی بود و بازهم به نتیجه نرسید اما افشین ناظمی یک دهم وی نیز دارای سرمایه شخصی برای حل مشکلات این تیم  نیست. مشخصه دیگر مدیرعامل جدید سپیدرود اختلافات وی با سرمربی فعلی باشگاه سپیدرود است که در برهه های مختلف خودش را نشان داده است. ناظمی پیش از این بعد از برکناری نظرمحمدی به عنوان سرپرست باشگاه سپیدرود تعیین شده بود. از او همیشه به عنوان آلترناتیو نظرمحمدی نام برده می شد.

مشخص نیست هدف از انتخاب ناظمی در این برهه چیست؟ آیا بیات قصد دارد دوباره برای ورود به سپیدرود اقدام کند یا قرار است با حضور ناظمی معجزه ای رخ دهد. جالب است که ناظمی به عنوان یکی از کاندیداهای هیات فوتبال گیلان هم شناخته می شود و شاید انتخاب او در این برهه رویکرد انتخاباتی نیز داشته باشد. هرچه  است فعلا سپیدرود مثل بازی «دستش ده» به این و آن پاس داده می شود. بدون این که گره ای از مشکلات آن حل شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx