نسخه موبایل
مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ 428962 اجتماعی گیلان ورزشی
یادداشتی از گزارشگر صداوسیمای باران و خواهر فاطمه شیرزاد؛

خواهر یکی از اعضای شورای شهر بودن شهرت،فرصت یا نعمت نمی آورد!

.

گیل خبر/ مریم شیرزاد برنامه ساز رسانه و از گزارشگران و مجریان  باسابقه صداوسیمای گیلان طی یادداشتی که در اختیار گیل خبر قرار دارد  از  برخورد روابط عمومی شهرداری با طرح روز خبرنگار خود به دلیل انتساب نسبی با عضو شورای شهر رشت خبر داد.

 

خواهر یکی از اعضای شورای شهر بودن : شهرت ؛ فرصت یا نعمت؟!!

هیچ کدام؛ من مریم شیرزاد هستم با شخصیت حقیقی و حقوقی جداگانه ؛با سابقه ی رسمی بیش از ۲۰ سال  در رسانه ی ملی در حوزه های صداوسیما و خبر گیلان که همیشه از اساتیدم آموخته ام در هر شرایطی خدمتگزار مردم ؛گوش،چشم و زبان گویای آنان باشم و نیز از نخستین استاد و پدر ارجمندم (پیشکسوت فوتبال گیلان که سال گذشته ایشان را از دست دادیم) آموختم همیشه صادق ؛ متواضع و شریف زندگی کنیم و از هیچ تلاشی برای خدمت به شهر و کشورم کوتاهی نکنم.

مدتیست که مشاهده می کنم  دیگران با کاسه ی داغ تر از آش شدن و ضد و نقیض صحبت کردن چوب لای چرخ های فرهنگی و هنری می گذارند،ماه قبل با توجه به ارادت شخصی به خبرنگاران استانم باتوجه به اینکه می دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند طرحی را در نکوداشت مقام خبرنگاران در روز ۱۷ مرداد سال جاری به شهرداری رشت ارائه دادم مبنی براینکه از مقام خبرنگاران در محیطی شاد و در شان آنان تجلیل شود که متاسفانه با گارد روابط عمومی آن اداره مواجه شدم.

جوابشان این بود: «نه،چون شما خواهر عضو شورای شهر هستید و سایتها و خبرگزاری ها علیه ما و خانواده ی شما مطلب می زنند امکان چنین کاری وجود ندارد»؟!!! حال سوال اینجاست آیا با بنده قرارداد مالی تاکنون منعقد شده و یا من چیزی دریافت نمودم؟!!! آیا من از سازمانی خارج حوزه ی برنامه سازی و تخصص خود وارد شدم و آیا حمایتی از جانب خواهر بنده مشاهده شده و یا رانت و زد و بندی که بی خبرم؟!!!

چطور مراسم مذکور در تالار گلستان به صرف ناهار اشکالی ندارد؟!!! و موارد از این دست که متاسفانه کم نیست. تا کی میخواهید ضد و نقیض صحبت کنید و تنگ نظرانه رفتار کنید؟!قضاوت را بر عهده شما مردم شریف شهرم می گذارم.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد