نسخه موبایل
مرداد ۱۷, ۱۳۹۸ 428492 اجتماعی خبر گیلان
با عدم برگزاری انتخابات هیات رئیسه؛

بنویسید شورای شهر رشت، بخوانید شورای گردن کلفتان!

.

گیل خبر/ سرویس شهری: در حالی که تا تاریخ دهم مرداد ماه سال جاری دوره یک ساله هیات رئیسه شورای شهر به پایان رسیده است ۵۱ شهر استان گیلان هیات رئیسه جدید خود را شناخته است و در مراکز استان ها نیز حدود همه شوراها انتخابات هیات رئیسه سال سوم خود را برگزار کردند، در این میان تنها رشت است که بدون توجه به قوانین جلسه شورای خود را بدون برگزاری انتخابات هیات رئیسه بعد از مهلت قانونی برگزار می کند.

البته برای شورایی که انتخاب شهردارش حدود ۱۱ ماه طول کشید دیگر عدم برگزاری جلسه انتخابات هیات رئیسه چندان کاری ندارد. آن ها به این درجه از قدرت رسیده اند که بدون توجه به قوانین می توانند هرگاه مایل بودند جلسات خود را برگزار کنند، هر زمان دوست داشتند غیبت کنند و هرگاه دوست داشتند جلسات خود را بدون نتیجه کنسل کنند.

از قول استالین نقل می کنند که «کشته شدن یک نفر یک تراژدی است، اما کشته شدن یک میلیون نفر تنها یک آمار است» حالا هم شورای شهر رشت همه غیبت ها و عدم برگزاری جلسات و تاخیرات خود را به یک آمار عادی تبدیل کرده است. طوری که به قول معروف دیگر کک کسی هم نمی گزد!

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx