نسخه موبایل
مرداد ۲, ۱۳۹۸ 426250 خبر سیاسی گیلان
فعال سیاسی و عضو شوراى مركزى حزب پیشرو اصلاحات:

انتصاب محمد رضا صالحی در استانداری گیلان باعث رشد و پیشرفت استان خواهد شد

.

گیل خبر/ سید میکائیل محمدی دانش آموخته رشته روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتى تهران ابراز داشت: طبق شنیده های موثق از دولت بعد از چندهفته بلاتکلیفی به زودى استاندار جدید استان گیلان معرفی خواهد شد.

میکائیل محمدی گفت: شنیده ها از دولت، حاکی از اقبال مجدد به محمد رضا صالحی فرزند گلستان است. انتخاب محمد رضا صالحی، به عنوان استاندار جدید گیلان شاخص ترین گزینه تصدی استانداری است که محقق شدن آن باعث رشد و پیشرفت استان گیلان خواهد شد.

محمدی در پایان گفت: در این برهه حساس از کشور و خصوصا گرفتاری های پیش آمده در ماه های گذشته، استان گیلان فقط به یک نیروی کارآمد و مجرب وزارت کشوری با سابقه و حامی دولت نیاز دارد که آن فرد مهندس محمدرضا صالحی است. وى روحیه به کارگیرى جوانان و استفاده از بانوان مجرب و با تجربه را در کارنامه اجرایى گذشته خود به جاى گذاشته است.

محمدرضا صالحى اصالتا گرگانى و دانش آموخته کارشناسى ارشد رشته مدیریت دولتى ست .
و از جمله سوابق وی  مى توان به : فرماندار شهرستان گرگان – فرماندار شهرستان بندرلنگه – معاونت سیاسى و امنیتى استاندارى مازندران – معاونت سیاسى و امنیتى استاندارى بوشهر – سرپرست معاونت برنامه ریزى استاندارى مازندران – سرپرست استاندارى مازندران – سرپرست استاندارى بوشهر – مشاور وزیر کشور و مدیرکل امور اقتصادى وزارت کشور – مدیرکل پیگیرى معاونت اجرایى نهاد ریاست جمهورى – دبیر ستادکاروان تدبیر و امید – استاندار خراسان شمالى به مدت ٢ سال – مشاور فعلى وزیر کشور اشاره کردو

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx