نسخه موبایل
تیر ۳۱, ۱۳۹۸ 425951 خبر سیاسی گیلان
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در گفتگو با گیل خبر:

مجمع نمایندگان هیچ لیستی برای استانداری گیلان نداده است/ برای ما انتخاب استاندار بومی در اولویت است

رئیس مجمع نمایندگان استان لیست ۵ نفره این مجمع برای استانداری گیلان را تکذیب کرد. 

گیل خبر/ سرویس سیاسی: محمد صادق حسنی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در گفتگو با گیل خبر با تکذیب هرگونه اسامی این مجمع برای انتصاب استاندار گیلان گفت: بنای ما در این دوره این است که هیچ گزینه ای را به صورت رسمی معرفی نکنیم و در جلسه روز گذشته مجمع نمایندگان نیز هیچ فردی را برای اعلام رسمی انتخاب نکرده ایم.

 

نماینده رشت خاطرنشان کرد: مدیران وزارت کشور به ما اعلام کرده اند که به دلیل اختلافات درون گروهی مجمع نمایندگان نمی تواند به نظر آن ها توجه چندانی نماید و از همین جهت تصمیم گرفتیم که به جای آن که روی گزینه یا گزینه هایی تاکید کنیم شاخص های خودمان را در اولویت قرار دهیم.

 

وی افزود: برای ما انتخاب استاندار بومی در اولویت است و البته در این رابطه تصمیم نهایی را وزارت کشور می گیرد.

 

حسنی در ادامه گفت: طی قراری که با نمایندگان گیلان داشتیم قرار شده است که کسی در این رابطه مصاحبه ای نداشته باشد و نظرات نهائی توسط رئیس مجمع بیان شود.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان در پایان خاطرنشان کرد: من از رسانه ها درخواست می کنم که نسبت به آرام سازی فضا برای انتخاب صحیح اقدام کنند. گیلانی ها باید در کنار یکدیگر باشند تا بتوانند حق خود را دریافت کنند.

گفتنی است روز گذشته مصاحبه ای منتسب به مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود  در خروجی یکی از پایگاههای خبری استان قرار گرفت که کاندیداهای انتخابی مجمع نمایندگان را معرفی کرده بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx