نسخه موبایل
تیر ۳۰, ۱۳۹۸ 425825 اجتماعی خبر گیلان
دیدار مدیران تامین اجتماعی گیلان با نماینده ولی فقیه در استان:

آیت الله فلاحتی: بسیاری از مشکلات کشور ناشی از ضعف در نظارت است/ حق پرست: تلاش نموده ایم تا در مسیر تولید و اشتغال گام برداریم

مدیران تامین اجتماعی گیلان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند .

گیل خبر/ آیت ا.. فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت در این دیدار با اشاره به کلامی از رهبر معظم انقلاب با این مضمون که باید بگونه ای با بیمار برخورد نمود که جز درد بیماری خود با مشکل دیگری مواجه نشود ، کار در سازمان تامین اجتماعی را ارزشمند دانست .

وی  با اشاره به اینکه تامین اجتماعی در زمره مجموعه های مردم نهاد تلقی میگردد آنرا سازمانی متشکل از آحاد مردم ، برای مردم و درخدمت مردم برشمرده و با توجه به توانمندی های موجود اظهار داشت : نباید کشورهای دیگر که دارای جمعیتی به مراتب بیشتر از ما بوده و متخصصینی کمتر از ما دارند درعرصه اینگونه خدمات برای رفاه و تامین آتیه شهروندان از ما جلوتر باشند .

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر ضرورت مطالبه گری و سختکوشی و ایستادن برای تحقق حقوق مخاطبین بعنوان لازمه کار تامین اجتماعی ، اظهار داشت : باید نقطه ضعفهای کار خود را شناسایی و مرتفع نمائیم .

امام جمعه رشت بسیاری از مشکلات کشور را ناشی از ضعف در نظارت دانسته وافزود : دود ناشی ازآثاراین امر، به چشم مردم رفته و متهم آن مسئولان قلمداد میگردند .

آیت ا.. فلاحتی در پایان سخنان خود با آرزوی توفیق و سلامتی برای خدمتگزاران درسازمان تامین اجتماعی اذعان داشت : تاکید میکنم که مطالبات خود از سازمانها و مجموعه هایی که باید یاریگر شما درارائه خدمات باشند را جدی بگیرید .

 

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز دراین نشست با بیان اینکه تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه گر است که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد کارکرد این مجموعه را در ایجاد آرامش و امنیت نیروهای مولد جامعه دانسته و از آن بعنوان مکملی برای رونق تولید یاد نمود .

وی با اشاره به وجود بیش از ۴۱۷۰۰۰ بیمه شده اصلی در گیلان ، از تحت پوشش بودن ۵/۴۸ درصد جمعیت استان خبر داده وافزود : تمام دارائی های سازمان حق الناس و متعلق به کارگرانی است که بخشی از حقوق خود را نزد ما به امانت گذاشته اند .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان حمایت از تامین اجتماعی را پشتیبانی از یک فرد یا سازمان ندانسته و این اقدام را حمایت از نیمی از کشور معرفی نمود .

جمیل حق پرست با اشاره به اینکه بدلیل بالا بودن جامعه هدف ، از سازمانهای پر مراجعه در کشور هستیم اظهار داشت : به همین منظور سعی نموده ایم با استفاده از بستر اینترنت و خدمات الکترونیکی ، مراجعات حضوری را کاهش دهیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تلاش نموده ایم تا در مسیر تولید و اشتغال گام برداریم و به همین منظور بسته حمایتی رونق تولید که بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب یکی از آنهاست در تامین اجتماعی عملیاتی گردیده است .

مدیرکل استان برون سپاری خدمات در قالب کارگزاری های رسمی بمنظور افزایش ایستگاههای کاری را ازدیگر اقدامات برشمرده وافزود : با راه اندازی ۵ کارگزاری جدید در سالجاری ، شمار این واحدها در گیلان به ۱۰ مورد خواهد رسید .

حق پرست با گرامیداشت یادو خاطره مدیرعامل فقید سازمان ، طرح ملی دکتر نوربخش وسامانه خدمات غیرحضوری سازمان را نیز دستاوردی ارزنده جهت کاهش مراجعات و ایجاد رضایتمندی در مخاطبان عنوان داشت .

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx