نسخه موبایل
تیر ۳۰, ۱۳۹۸ 425739 اجتماعی خبر گیلان
در سایه بی توجهی شرکت گاز استان گیلان؛

آلودگی گاز ورودی جایگاه سی ان جی در احمدسرگوراب+فیلم

.

گیل خبر/ سرویس شهری: مالک یکی از جایگاه های سی ان جی احمدسرگوراب شفت با ارسال تصاویر و فیلمهایی نسبت به آلودگی گاز ورودی این جایگاه خبر داد.

مالک این جایگاه در گفتگو با گیل خبر می گوید: از ابتدای راه اندازی این جایگاه طی دوسال گذشته گاز ورودی ما همیشه دچار آلودگی و دوده فراوان بود که بازدید میدانی کارشناسان مربطوه از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و تایید شرکت تعمیر و نگهداشت مجاز توسط وزارت نفت  و عکسها و فیلمهای اخذ شده موید همین مورد است.

وی در ادامه خاطرنشان می کند: متاسفانه در طول این مدت دوسال بارها به علت وجود آلودگی، باعث خرابی  و تحمیل هزینه های فراوان و تعطیلی شده ایم که منجر به بیکار شدن حدود ۶ نفر از نیروهای شرکت شده است.

این مدیر سی ان جی احمدسرگوراب با اشاره به این که شرکت گاز استان گیلان در این راستا اقدامی صورت نمی دهد تاکید می کند:  با عدم رفع مشکل آلودگی امکان راه اندازی و تعمیر مجدد در طول یک سال بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان می شود که این اعتبار  توسط هیچ سرمایه گذاری وجود ندارد و عدم پاسخگوئی و اقدامات مسئولین مصداق بارز نقض حقوق شهروندی و قانونی است.

 

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx