نسخه موبایل
تیر ۲۸, ۱۳۹۸ 425476 خبر سیاسی گیلان
دومینوی بزرگان با مسافران خیابان معلم؛

گزینه های احتمالی استانداری یک به یک از گردونه خارج می شوند

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: در حالیکه از سیدنجیب حسینی مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی؛ به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی استانداری گیلان نام می بردند خبرهای رسمی حاکی از انتصاب وی به عنوان دبیر اجرایی بنیاد غدیر در وزارت کشور به مدت۲ سال است.
همچنین براساس شنیده ها از منابع مطلع به احتمال زیاد محمد جعفر علیزاده نیز به جای خیرالله خادمی در جایگاه مدیرعاملی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور منصوب خواهد شد.
گفتنی است چند روز قبل از رفتن سالاری به تامین اجتماعی نیز حق شناس اصلی ترین گزینه استانداری گیلان راهی گلستان شد تا از خدمت به هم استانی های خود در کسوت نماینده عالی دولت محروم شود.
به نظر می رسد گزینه های استانداری گیلان پس از مطرح شدن نامشان در رسانه ها به مسئولیت جدیدی دست می یابند تا در راه رسیدن به ساختمان معلم از خودروی نامزدهای احتمالی استانداری پیاده شوند.آیا اهدافی پشت این تغییرات وجود دارد و کارگردانان این سناریوها در نهایت به اهداف خود می رسند؟

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx