نسخه موبایل
تیر ۲۷, ۱۳۹۸ 425282 خبر فرهنگی گزارش تصویری گیلان
به کارگردانی محمدرضا حسین زاده؛

نمایش «قضیه متران پاژ» در انزلی+گزارش تصویری

.

گیل خبر/ نمایش «قضیه متران پاژ »کاری از گروه فرهنگ و به کارگردانی محمدرضا حسین زاده از ۲۵ تیر در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرانزلی به روی صحنه رفت.

محمدرضا حسین زاده در مورد این نمایش گفت :قضیه متران پاژ سرگذشت مسافر هتلی را روایت می کند که برای گوش کردن مسابقه فوتبال از رادیو برای دقایقی نزد دختر جوان اتاق کناری اش می رود اما کالوشین مدیر هتل این را مخالف قوانین هتل می داند‌.مدیر هتل پس از هتاکی به مرد مسافر او را از اتاق دختر بیرون می اندازد.اوج داستان زمانی است که او احتمال می دهد مسافر آدم مهمی باشد.

کارگردان این کار با بیان این که تمرین این کار حدود ۴ ماه طول کشید ، افزود : فروش بلیط آنچنان برایم اهمیت ندارد و به دنبال این هستیم که مردم بیایند و کار را ببینند.

زهرا میری ، محمدرضا حسین زاده، فرهاد رحمان زاده ، نوید نظر محمدی ، شقایق آقامحمدی و علیرضا شکورپور از بازیگران این نمایش هستند و منشی صحنه و مشاور رسانه ای این نمایش بر عهده باران غریب می باشد.

گفتنی است گروه فرهنگ در انزلی از سال ۸۸ شروع به کار کرده است و کارهای این گروه بیشتر رئال و از شاخه های بازی استانیسلاوسکی می باشد.

این نمایش که از ۲۵ تیرماه شروع شده است و تا ۱۰ مرداد ماه از ساعت ۲۱ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرانزلی به روی صحنه می رود.

عکس: علی سمرقندی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد