نسخه موبایل
تیر ۲۵, ۱۳۹۸ 425034 خبر گیلان ورزشی
باوجود قرارداد نهائی؛

پول واریز نشد،واگذاری تیم خرمشهری به داماش به بن بست خورد!؟

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: هرچند قرارداد نهائی برای واگذاری تیم اروند خرمشهر به داماش گیلان نهائی شده است اما عدم پرداخت پول در موعد مقرر مشکلاتی را برای انتقال رسمی داماش به لیگ یک فراهم کرده است.

پیش از این باشگاه داماش گیلان طی اطلاعیه ای اعلام کرده بود که با انجام مراحل پایانی و اداری انتقال امتیاز لیگ یکی، خبر حضور این تیم در فصل آتی لیگ یک طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

روز گذشته هم اعلام شده بود  با پیگیری طولانی مدت مسئولان باشگاه داماش گیلانیان و نامه نگاری‌های فراوان به فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان خوزستان، امتیاز باشگاه کارون اروند خرمشهر که در لیگ دسته اول فوتبال فعالیت دارد به این تیم گیلانی واگذار شد.

با این حال صبح امروز  هواداران اروند خرمشهر در مقابل فرمانداری خرمشهر به انتقال این تیم به داماش گیلان اعتراض خود را بیان داشتند. بعد از این خبر اعلام شد  مسولان منطقه آزاد اروند با فروش امتیاز این تیم مخالفت کردند و اعلام شد هفته دیگر تمرینات این تیم در خرمشهر استارت خواهد خورد.

به نظر می رسد عدم پرداخت پول توسط مدیران داماش به حساب مدیران فعلی باشگاه اروند خرمشهر علت اصلی گره خوردن واگذاری تیم خرمشهری به تیم داماش است.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx