نسخه موبایل
تیر ۲۵, ۱۳۹۸ 424936 اجتماعی خبر شهرداری گیلان
در پی اظهارات معاون خدمات شهرداری رشت؛

سیطره شبه مافیا بر نبض بازار رشت هشداری که باید آن را جدی گرفت!

بنظر می رسد جلال الدین شکریه که بدلیل مدیریت طولانی در حوزه اصناف اشراف درستی به وضعیت حال حاضر بازار رشت دارد باید در مورد این ادعای علی مقصودی نسبت به بازار شفاف سازی کرده و در مورد صحت یا عدم صحت مورد ادعا واکنش نشان دهد

گیل خبر/ سرویس شهری: در پی حواشی درگیری ماموران سدمعبر شهرداری با دستفروشان خیابان شیک رشت طی روزهای گذشته علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری در اظهارات خود برای اولین بار پرده از حقیقتی کمتر عنوان شده برداشت که به نوعی زنگ خطری برای متولیان امر محسوب می گردد.
مقصودی با اشاره به حواشی زیاد این حوزه گفت: «نبض بازار زیر سیطره شبکه شبه مافیایی است!»
با نگاهی به شبکه ساماندهی بازار در شهر رشت شاید بتوان به نکاتی از این ادعای معاون خدمات شهری شهرداری دست یافت.
بازار رشت و شبکه اصناف این شهرستان سالها در اختیار عده ای شناخته شده است که فارغ از جابجایی مدیران زیادی در حوزه صنعت و معدن،همچنان در پس هر انتخابات صنفی کرسی های خود را حفظ کرده و امتداد خط مدیریتی شان تا کنون در کلانشهر رشت ادامه دارد و این امتداد به مرور و گاها به انتصاب مدیران و معاونینی هماهنگ با ایشان در حوزه بازار رسیده است و پاره ای موارد کار بجایی ختم می شود که شاهدیم سازمانی که باید ذیل مجوز و اعتبارنامه این افراد را تایید کند، در برخی از انتصابات درونی خود نیز، با این حوزه به چالش دچار می گردد.
بنظر می رسد جلال الدین شکریه که بدلیل مدیریت طولانی در حوزه اصناف اشراف درستی به وضعیت حال حاضر بازار رشت دارد باید در مورد این ادعای علی مقصودی نسبت به بازار شفاف سازی کرده و در مورد صحت یا عدم صحت مورد ادعا واکنش نشان دهد،ادعایی که با توجه به مشکلات زیاد تکثر قیمتها و تخلفات گسترده در این حوزه بالاخص طی یکی دوسال گذشته بیشتر انتظار می رفت تا از زبان رئیس سازمان صنعت و معدن استان گیلان مطرح شود تا علی مقصودی!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx