نسخه موبایل
تیر ۲۴, ۱۳۹۸ 424850 اجتماعی خبر سیاسی گیلان
حاشیه پررنگ یک مراسم؛

غیبت معنادار نمایندگان مجلس در مراسم معارفه سرپرست علوم پزشکی گیلان

.

گیل خبر/ به نقل از سایت خبری غیرمنتظره، در شرایطی که از نخستین روز ایجاد تغییرات در رأس علوم پزشکی گیلان و انتصاب ارسلان سالاری به‌عنوان سرپرست این سازمان تعدادی از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی مواضع تندی را نسبت به تغییرات رخ داده اتخاذ کرده بودند، هیچ یک از ۱۳ نماینده گیلان در مراسم معارفه سالاری به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی حضور نیافتند! (گزارش تصویری)
البته این نکته قابل ذکر است که همزمان با برگزاری مراسم معارفه صحن علنی مجلس نیز برگزار شد، اما قطعاً انتظار می‌رفت حداقل یک نفر به نمایندگی از مجمع نمایندگان در این مراسم حضور یابد که چنین اتفاقی رخ نداد.

در روزهای اخیر چند تن از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی پس از انتصاب سالاری به‌عنوان سرپرست علوم پزشکی گیلان انتقادات تندی را مطرح کردند که در نهایت هیچ‌کدام از آنان حاضر به همراهی در این مراسم نشدند تا اتفاقی عجیب در روز معارفه سالاری رخ دهد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سالاری می‌تواند سکان مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی را در اختیار نگه دارد یا تنها چند ماه به‌عنوان سرپرست حضور داشته و پس از آن جای خود را به فردی دیگر خواهد داد؟!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx