نسخه موبایل
با انتصاب مخترع نامه خود بخودی؛

بیان دیدگاه حاج محمدی در اولین انتصاب مهم مدیریتی!

ظاهرا این انتصاب حاجی محمدی مبین دیدگاه وی نسبت به مباحث مدیریت کلان شهری بوده و تناقض آشکار عملکرد او با سخنانش در اولین جلسه شورای اداری شهرداری است که گفته بود خود را وامدار هیچ کس نمیدانم.

گیل خبر/سرویس شهری: شهردار رشت طی روز جاری با حکمی، فرامرز جمشیدپور را بعنوان سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک و عمران شهرداری رشت منصوب کرد.
فارغ از احکام دیگرحاج محمدی که طی روزهای آینده به گوش شهروندان خواهد رسید باید گفت،شهریور ماه سال ۹۶ بود که نامه معروف جمشیدپور بعنوان سرپرست سابق شهرداری رشت به خودش که اولین بار در گیل خبر منتشر شد ابعاد ملی و فرا ملی گرفت و مورد توجه بسیاری از رسانه ها،سایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی قرار گرفت. هرچند مسائل مربوط به آن دوره تنها در همین نامه خلاصه نمی شد و بعد از پایان کار جمشیدپور به عنوان سرپرست شهرداری و بازگشت به شغل پیشین مسائل دیگری نیز از زمان مدیریتی وی رسانه ای شد.
به طور مثال در آخرین روز سرپرستی جمشیدپور ابلاغ هایی در هیات مدیره های برخی سازمان ها زده شده که تمامی آنها با تاریخ قبلی ثبت شده است!همچنین در روزهای آخر قراردادهایی با شرکت تحکیم سازه ثبت شد و یا ماموریت نامه دیگری نیز بدست گیل خبر رسید که از سفر هوایی مدیران شهرداری به جزیره کیش خبر می داد که چیزی شبیه همان نامه های خودمان به خودمانی بود که شهرتی فراگیر گرفته بود.
جمشیدپور در دوران شهرداری ثابت قدم و نصرتی و پس از آن در دوره علی بهارمست بعنوان سرپرست شهرداری،معاونت حمل و نقل و ترافیک کلانشهر رشت را بر عهده داشته که نتایج مدیریت وی در این مدت حتی بر غیر متخصص ترین شهروندان هم روشن است!
ترافیک سنگین شهر رشت،تکرار آزمون وخطاها با بازکردن و بستن بریدگیها و برخی خیابانهای فرعی و عدم بهبود ملموس در شرایط ترافیک شهر تنها گوشه ای از تدبیر و مدیریت جمشیدپور در رشت است.
جذب و شکایت بعد از جذب بی ضابطه برخی از نیروها در زمان سرپرستی جمشیدپور بر شهرداری رشت و اعتراض مکرر چندین عضو شورای پنجم از عملکرد وی و شائبه حمایت دو عضو با تجربه شورا از جمشیدپور نیز خود شاهکار دیگری از این مدیر شهرداری است که یک شبه از کارشناسی به معاونت شهرداری کلانشهری چون رشت رسید.
ظاهرا این انتصاب حاج محمدی مبین دیدگاه وی نسبت به مباحث مدیریت کلان شهری بوده و تناقض آشکار عملکرد او با سخنانش در اولین جلسه شورای اداری شهرداری است که گفته بود خود را وامدار هیچ کس نمیدانم.
حال با امید به این موضوع که سرپرست معاونت جدید شهرداری،حاج محمدی و شهر رشت را بار دیگر به سوژه و چالش جدیدی برای رسانه ها و افکار عمومی بدل نسازد باید دید شهردار جدید رشت در انتصابات بعدی خود بین مردم و توسعه شهر و یا خواسته های اعضای شورا کدامیک را بر می گزیند؟

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx