نسخه موبایل
تیر ۲۳, ۱۳۹۸ 424602 اجتماعی گیلان
پاسخگویی مدیر امور آبفای رشت درخصوص علت کدورت آب در برخی نقاط این شهر؛

اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان علت مشکل رنگ آب در برخی مناطق است/ طی ساعات آتی مشکل مرتفع خواهد شد

.

گیل خبر/ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای شهرستان رشت طی مصاحبه ای با خبرنگار این حوزه ، علت کدورت آب در برخی نقاط شهر رشت را تشریح کرد.
فرزین فرخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با اشاره به اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان با هدف تقویت فشار آب در شبکه توزیع برخی از مناطق شهر رشت اظهار داشت: این پروژه با استفاده از لوله هایی به قطر ۴۵۰ و ۲۵۰ میلیمتر با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اجرا شده است.
وی با بیان اینکه این خط از شب گذشته وارد مدار بهره برداری شده تصریح کرد: همزمان با افزایش فشار آب در شبکه توزیع ، شاهد کدورت و رنگی شدن آب در مناطق مرکزی شهر رشت هستیم که با شستشوی شبکه طی ساعات آتی مشکل کدورت و رنگی دیده شدن آب مرتفع خواهد شد.
مدیر امور آبفای رشت ضمن تشکر از صبر و حوصله شهروندان در اجرای این پروژه یادآور شد: با بهره برداری از این پروژه فشار شبکه توزیع آب بخش مرکزی شهر رشت شامل سبزه میدان، استادسرا، پیرسرا، بیستون ، پارک نیکمرام و حواشی این مناطق افزایش یافت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها