نسخه موبایل
تیر ۲۱, ۱۳۹۸ 424175 گزارش تصویری گیلان

گزارش تصویری تجمع بزرگ بانوان رضوی شهرستان رشت (همایش گوهرشاد)

گیل خبر/ عصر پنجشنبه همایش گوهر شاد با شعار «عفاف و حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی» به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب همزمان با

گیل خبر/ عصر پنجشنبه همایش گوهر شاد با شعار «عفاف و حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی» به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب همزمان با دهه کرامت و فرارسیدن میلاد مبارک امام رضا (ع) و فرارسیدن واقعه گوهر شاد ۱۳۱۴ در رشت برگزار شد.

در این تجمع که با استقبال از کاروان خدام حرم مطهر رضوی نیز همراه بود مینا علی نژاد «خواهر خبرنگار ضد انقلابی در رسانه‌های معاند (مسیح علی نژاد)» و بانوان فاطمی و ولایتمدار گیلانی در میدان شهدای ذهاب رشت حضور داشت.

مینا علی نژاد در این همایش اظهار کرد: ملت ایران همواره با روحیه انقلابی عمل جهادی را به کار گرفتند تا شاهد اوجگیری نظام پیشرو انقلاب اسلامی ایران باشند.

وی تاکید کرد: امروز محصول تلاش ۴۰ ساله انقلاب در برابر چشمان همه جهانیان بوده و ایران کشوری مستقل، آزاد، با عزت، غیور و پیشرفته است.

در ادامه این مراسم با عبور پرچم رضوی توسط خدام بارگاه ملکوتی امام هشتم در بین بانوان حاضر در این مراسم گردانده شد و به قید قرعه نیز ۸ نفر از حاضران برنده سفر به مشهد مقدس شدند.

 

عکس: سعید کتمان

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد