نسخه موبایل
تیر ۱۷, ۱۳۹۸ 423573 خبر گیلان ورزشی

استارت ملوان با ۶۰ بازیکن جوان/ احمدزاده در حال بارگیری کانتیتر شخصی!+تصاویر

.

گیل خبر/ تمرینات تیم ملوان دو روز است که در انزلی آغاز شده است اما این در حالی است که هنوز این باشگاه برای حضور در لیگ دسته اول فصل آینده نه سرمربی دارد نه مدیرعامل و نه مالک! تمرینات تیم ملوان هم با حضور حدود ۶۰ بازیکن از تیم‌های رده پایه امید و جوانان و چند بازیکن بزرگسال فصل قبل زیر نظر منوچهر درجزی مدیر آکادمی ملوان و اسماعیل دانشور سرمربی فصل قبل تیم جوانان انجام می‌شود.

تقریبا ۲۰ بازیکن فصل گذشته ملوان از این تیم جدا شده‌اند! با این حال در اواخر فصل گذشته ۷ بازیکن از تیم‌های امید و جوانان به صورت ثابت در ترکیب ملوان بازی می‌کردند که فصل آینده نیز آنها در ملوان حضور دارند.

از جمع بازیکنان فصل گذشته ملوان که هنوز با این تیم قرارداد دارند می‌توان به علی فاطمی، میلاد کمندانی( از بازیکنان سابق پرسپولیس که بخاطر سربازی در ملوان حضور دارند.) عظیم گوگ( بازیکن سابق استقلال تهران) سعید سالارزاده، دانیال ماهینی( بازیکنی که در زمان کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و اکنون بخاطر سربازی در ملوان است.) و خشایار زبرجد اشاره کرد.

محمد احمدزاده فصل گذشته سرمربی ملوان بود که این تیم را با وجود کسر ۶ امتیاز در لیگ یک حفظ کرد اما به دلیل اینکه هنوز باشگاه مالک مشخصی ندارد احمدزاده نیز در حال حاضر در تمرینات تیم حاضر نمی‌شود.

گفتنی است روز گذشته تصویری از محمدزاده منتشر شد که در بندر رجایی شهر بندرعباس در حال بارگیری کانتینر شخصی اش بود.

 

قرار است لیگ دسته اول از روز ۱۴ مرداد ماه آغاز شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx