نسخه موبایل
تیر ۱۶, ۱۳۹۸ 423452 ورزشی

واکنش تند سعید فتاحی به محرومیت دو ساله

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ به حکم کمیته اخلاق درباره محرومیت دو ساله اش واکنش نشان داد.

گیل خبر/ به گزارش «ورزش‌سه»، صبح امروز احکام کمیته اخلاق درباره محرومیت ۵ ساله حیدر بهاروند رییس و دوساله سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ بعد از اتفاقات فینال جام حذفی در اهواز صادر شد و این موضوع بازتاب های عجیبی در فضای فوتبال داشته است.

سعید فتاحی در واکنش به این حکم سنگین به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: براساس ماده ۵۱ آئین نامه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، آرای این کمیته با نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال از طریق دبیرخانه باید ابلاغ شود. اعلام رای از طریق فضای مجازی و برخی سایت‌ها فاقد اعتبار قانونی است.

او در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: الان هم اعلام می‌کنم براساس همین ماده و ماده ۲۶ که در آن به صراحت اعلام شده است اعضا و کارکنان این کمیته باید از محتویات پرونده، تحقیق‌ها و تصمیم‌های اخذ شده حفاظت کنند و در صورت لغو این موارد هر فرد یا کمیته‌ای که تخلف کرده باشد از سوی کمیته انضباطی تعلیق خواهد شد تا در نشست بعدی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره این تخلف تصمیم گیری شود.

فتاحی ادامه داد: من همان شب بازی پرسپولیس و داماش گیلانیان هم گفتم کمیته اخلاق خودش تخلف کرده و باید اطلاعیه و رای را از طریق سایت فدراسیون فوتبال اعلام کند نه از طریق چند خبرگزاری خاص. ضمنا من در دفاعیاتم در کمیته اخلاق صراحتا اعلام کردم کمیته اخلاق صلاحیت رسیدگی به تاخیر در شروع یک بازی را ندارد و این امر در صلاحیت کمیته انضباطی است.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ صحبت هایش را اینطور به پایان برد: تمام صحبت‌های من براساس قانون و آئین نامه خود کمیته اخلاق است و از رئیس این کمیته توقع دارم به عنوان مرد قانون و یک قاضی باتجربه قوانین آئین نامه کمیته اخلاق را رعایت کند. هیچکس بالاتر از قانون نیست.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها