نسخه موبایل
تیر ۱۴, ۱۳۹۸ 423024 اجتماعی خبر گیلان
امام جمعه انزلی:

انتشار مصاحبه مدیر کل محیط زیست گیلان در صدا و سیما دهن کجی به قانون است/ به خبرنگار خارج از استان هدیه دادند تا بگویند طرح بائوجمی خوب است!

.

گیل خبر/ حجت اسلام والمسلمین شمس الدین اظهار کرد: مسئولین باید چاره اندیشی کرده و قیمت ها را کنترل کنند و صاحب خانه ها هم با در نظر گرفتن خدا و پیغمبر در این رابطه عطوفت و رحمت بخرج داده و به مستاجران کمک کنند و مطمئن باشند که خداوند متعال برای آنها جبران خواهد کرد.

وی بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با ریاست و کارکنان دستگاه قضایی را بسیار مهم عنوان کرد و ضمن تاکید بر توجه مسئولان و مردم نبست به نکات مهم آن، تاکید کرد: گاهی اشکالات، انحرافات و فسادهایی در این مجموعه پیدا می شود که مانع اجرای دستورات صحیح است؛ مسئولان و مردم باید با حمایت از قضات شریف، مومن و انقلابی که در دستگاه قضایی هستند و حمایت همه جانبه از قاطبه دستگاه کمک کنند تا این معضلات برطرف شود.

امام جمعه بندرانزلی ضمن تشکر از تلاشگران مجموعه دادگستری و دستگاه قضایی شهرستان خصوصا دادستان انقلابی، تصریح کرد: دادستان محترم شهرستان که در بسیاری از موارد با قاطعیت عمل کردند و یکی از نمونه های آن پروژه بایوجمی در تالاب بود که ضمن فشارهای شدید وارده ایستاده اند و پیگیر موضوع هستند که اقدامی بسیار مهم است.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین ضمن اظهار تاسف برای برخی مسئولان که علیرغم خطرات فراوان این پروژه در تلاش هستند تا مجددا این پروژه فعال شود، عنوان کرد: افرادی که در این جریان متهم هستند و تاکنون ادعاهایشان را نتوانسته اند اثبات کنند، در رابطه با بی خطر بودن این پروژه دائما در صدا و سیما استان مصاحبه می کنند و هفته گذشته با پول بیت المال از خارج از استان خبرنگار دعوت کردند، به آنها هدیه دادند تا آنها بگویند این طرح خوب است.

وی خاطر نشان کرد: کسی که در معرض اتهام است حق گفت و گو و مصاحبه کردن راجع به این موضوع را ندارد، آنهم در صدا و سیما استان؛ این اقدامات دهن کجی به قانون است و امیدواریم مسئولان مربوطه وارد عمل شوند و با برخورد جلوی این رفتارهای نامناسب را بگیرند.

امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: دستگاه قضایی می تواند بدون ملاحظه جریان های ذی نفوذ به خوبی با انحرافات و فساد ها رسیدگی و برخورد کند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx