نسخه موبایل
تیر ۱۴, ۱۳۹۸ 422956 اجتماعی خبر گیلان یادداشت
محمود باقری خطیبانی

زوال خط تخریب!

آنانی که باید در برابر فساد انبوه ، مدیران نابالغ و هزینه آفرین، پروژه های بی فرجام شومن ها، عقب ماندگی حقوق کارگران و کارمندان شهرداری و حیثیت رشتوندان می ایستادند امروز نوک تیز حملات خود را به سمت مهندس بهارمست ، صادق ترین فرزند شهرمان و بی حاشیه ترین و لایق ترین مدیر شهرداری گرفته اند تا با تخریب این چهره خدوم برای خود اعتبار بخرند.

گیل خبر/ محمود باقری خطیبانی

 


رشتوندان گرامی
از کربلای هماره جاوید و از بین الحرمین این پیام را برای شما می نویسم؛
شهرمان خسته است و روح و جانش از بی تدبیری ها ، باندبازی ها و سیاسی کاری ها زخمی شده است.
آنانی که باید در برابر فساد انبوه ، مدیران نابالغ و هزینه آفرین، پروژه های بی فرجام شومن ها، عقب ماندگی حقوق کارگران و کارمندان شهرداری و حیثیت رشتوندان می ایستادند امروز نوک تیز حملات خود را به سمت مهندس بهارمست ، صادق ترین فرزند شهرمان و بی حاشیه ترین و لایق ترین مدیر شهرداری گرفته اند تا با تخریب این چهره خدوم برای خود اعتبار بخرند.بعضی از عزیزان چه زود از یاد برده اند که در بلاتکلیفی مطلقی که به دلیل دعواها و منازعاتشان در پروسه انتخاب شهردار دامنگیر شهرداری رشت گردید این جوان سالم و محبوب شهرداری بدون هرگونه حاشیه و پروپاگاندای تبلیغاتی با وجود همه مشکلات مالی و بدهکاریهای موجوداز گذشته ومسدودی مکرر حسابها واحکام متعدد قضایی ؛بار این مسولیت سنگین را قریب به یازده ماه به دوش کشید و باصبوری وآرامش ذاتی ضمن توجه به پرداخت به موقع مطالبات پرسنلی علی الخصوص در روزهای پایانی سال گذشته ورعایت حفظ و شان وشخصیت مدیران چرخ خدمت شهرداری به شهروندان را همچنان در حال حرکت نگهداشت.
صریح می گویم که تیر به تاریکی پرتاب می کنید . علی بهارمست به صدق و پاکدستی شهره است و مردمان شهرم او را دوست دارند. نفرت پراکنی شما نتیجه ای جز بی اعتباری خودتان ندارد اگر بدانید !

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها