نسخه موبایل
خرداد ۳۰, ۱۳۹۸ 420706 اجتماعی خبر گیلان
به ریاست محسن هاشمی؛

آغاز اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها در رشت+برنامه ها

شصت و سومین اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها از امروز (پنجشنبه) در کلانشهر رشت آغاز شد.

گیل خبر/ این اجلاس از صبح امروز با آغاز به کار کمیسیون های چهارگانه تخصصی شامل عمران و شهرسازی، حقوقی و شهرسازی، حمل و نقل و خدمات شهری، فرهنگی و شهر هوشمند با حضور اعضای این کمیسیون ها در شورای اسلامی کلانشهر رشت اغاز شده است.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در این باره به خبرنگار ایرنا بیان داشت: در نشست های کمیسیون های تخصصی اجلاس مجمع مشورتی رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها، مدل های مشارکت شهروندان در تحقق توسعه شهری و موضوعات مهم کلان و محلی در مناطق مختلف کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

سید امیرحسین علوی با بیان اینکه علاوه بر بررسی روند و تحلیل نتایج حاصل از اجلاس گذشته مجمع مشورتی، به انتقال و تبادل تجربیات مجموعه شوراها و مدیریت شهری نیز پرداخته می شود، اضافه کرد: پی گیری انجام تعهدات سایر نهادها در قبال حوزه مدیریت شهری و مباحث خاص مبتلابه کلان‌شهرها و شهرهای مراکز استان‌ها از دیگر موارد دستور کار اجلاس در کمیسیون‌های تخصصی است.

به منظور آشنایی شرکت کنندگان شصت و سومین اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها از ظرفیت های عمرانی و فرهنگی کلانشهر رشت، برنامه های متنوع از جمله بازدید از بازار سنتی و بازار هنر و برنامه تئاتر خیابانی در پیاده راه فرهنگی رشت پیش بینی شده است.

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و رئیس مجمع رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها و مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان ها عصر امروز (پنجشنبه) در جریان برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها حضور می یابند و سخنرانی خواهند داشت.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx