نسخه موبایل
خرداد ۲۴, ۱۳۹۸ 419666 اجتماعی خبر گیلان
اولین شوی آقای شهردار رشت؛

شاهکار شورا در چشم شهروندان پس از یکسال!

.

اختصاصی گیل خبر/ سرویس شهری: در حالیکه به دستور استاندار گیلان نصب هرگونه پرده نوشته از قبیل بنر، آگهی، تابلو تبلیغاتی تابلو دیجیتالی، استند و غیره در سطح استان ممنوع است طی روز گذشته متاسفانه شاهد این هستیم که در اکثر نقاط پرتردد شهر رشت بیلیبوردهایی با عکس ناصر حاج محمدی شهردار جدید رشت و عنوان شصت وششمین شهردار خودنمایی می کند که بدون هیچگونه عنوان و تبریکی بیشتر یاداور تبلیغات مدلینگهای غربی و برند سازی آنهاست!
ظاهرا شهردار جدید رشت در اولین قدم خود در حالیکه بسیاری از شهروندان منتظرند تا گامی موثر و عملی در جهت برخورد با بی کفایتی و ضعف مدیریت شهری رشت در حل مشکلات برداشته شود ترجیح داده اند تا با شوی تبلیغاتی عکس و عنوان خود در سطح رشت معرفی گردند حال آنکه بهترین معرفی برای هرمدیری عملکرد و توانایی وی محسوب میگردد.
این اقدام شهرداری رشت صراحتا مخالف با بخشنامه ابلاغی استاندار گیلان بوده و بنظر می رسد لازم است جناب مسرور رییس سازمان بازرسی استان گیلان و و جناب آقایی ریاست شورای حفظ و صیانت از بیت المال گیلان با ورود به این تخلف آشکار با اقدامی عملی از تضییع بیت المال و حقوق شهروندان توسط شهرداری رشت جلوگیری بعمل آورند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx