نسخه موبایل
خرداد ۲۲, ۱۳۹۸ 419355 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

وزش باد شدید موقتی و رگبار باران در گیلان

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از وزش باد شدید موقتی و رگبار باران در استان از عصر امروز (چهارشنبه) خبر داد.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تقویت هوای گرم و گذر جریانات ناپایدار طی ۲۴ ساعت آینده از منطقه است بنابراین طی این مدت، شرایط برای افزایش ابر، وزش باد شدید موقتی، رگبار باران و رعدوبرق (بویژه بعدازظهر و شب، پاره ای نقاط شدید) و در نواحی مستعد احتمال تگرگ مهیاست.

وی ادامه داد: علاوه بر این از روز جمعه تا یکشنبه آینده با تقویت جریانات شمالی، در بعضی ساعات (بویژه عصر و شب) رشد ابر و به تناوب رگبارهای محلی و احتمال رعدوبرق مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق (بویژه بعدازظهر و شب، پاره ای نقاط شدید)، احتمال تگرگ عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، رگبار پراکنده باران و رعدوبرق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۳ درجه مربوط به منجیل و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۵ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را نیز ۳۲ و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۲ درجه عنوان کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها