نسخه موبایل
خرداد ۲۲, ۱۳۹۸ 419310 اجتماعی خبر گیلان
در پی اعلام سازمان سنجش آموزش كشور؛

موسسه آموزش عالی کوشیار، پذیرای متقاضیان ادامه تحصیل در دوره های کاردانی فنی است

.

گیل خبر/ در پی اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر پذیرش دانشجویان در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در سال ۱۳۹۸، پذیرش متقاضیان ادامه تحصیل در دوره های کاردانی فنی در موسسه آموزش عالی کوشیار آغاز شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی کوشیار با بیان این مطلب، به گیل خبر گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ از روز یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۶ خرداد ادامه می‌یابد.

«غلامرضا شجاع طلب» افزود: متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کاردانی فنی طی تاریخ های فوق الذکر می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در رشته های حسابداری، کامپیوتر (نرم افزار) و معماری در موسسه آموزش عالی کوشیار ثبت نام کنند.

به گفته‌ی وی طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اینکه پذیرش ۹ رشته از طریق آزمون است، جذب دانشجو در رشته های کامپیوتر، حسابداری و معماری در این دانشگاه از طریق آزمون خواهد بود. آزمون این رشته ها در روز جمعه ۱۱ مرداد ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

شجاع طلب تصریح کرد: پذیرش دانشجو در در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی به دو روش بدون آزمون و با آزمون است که ۹ رشته با آزمون و ۳۰ رشته بدون آزمون است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد