نسخه موبایل
خرداد ۲۰, ۱۳۹۸ 419060 ورزشی

سعید معروف برترین پاسور هفته دوم لیگ‌ملتهای والیبال

در پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ژاپن، سعید معروف بار دیگر به عنوان برترین پاسور مسابقات انتخاب شد.

گیل خبر/ در پایان رقابت‌های هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در کشور ژاپن، برترین بازیکنان این هفته در پست‌های مختلف معرفی شدند که سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران، همچون هفته نخست جایگاه اول بهترین پاسورها را در اختیار دارد.

اما سید محمد موسوی نیز به عنوان دومین مدافع برتر روی تور، میلاد عبادی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور در رده چهارم و پنجم بهترین دریافت کننده‌ها و امیر غفور نیز به عنوان چهارمین بازیکن امتیاز آور مسابقات تا پایان هفته دوم معرفی شدند.

تیم ملی ایران در هفته دوم ابتدا با نتیجه ۳-۲ نتیجه را به برزیل واگذار کرد اما در ادامه، تیم ملی آرژانتین را ۳-۱ و تیم ژاپن میزبان مسابقات را ۳ بر صفر شکست داد.

در حال حاضر ایران با ۵ برد، یک بخت و ۱۶ امتیاز جایگاه دوم‌جدول رده‌بندی را بعد از تیم ملی برزیل با ۶ برد و ۱۵ امتیاز در اختیار دارد. فرانسه نیز با ۵ برد، یک باخت و ۱۶ امتیاز به دلیل ست‌های باخته بیشتر در رده سوم قرار دارد.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد