نسخه موبایل
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ 418890 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

آسمان گیلان تا اواسط هفته، صاف تا قسمتی ابری است

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا پایان هفته هوای گرم در منطقه استقرار دارد و آسمان استان نیز طی روزهای پیش رو ، صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد خواهد بود.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است بنابراین تا پایان هفته هوای گرم و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: طی این مدت گاهی با گذر جریانات کم و بیش ناپایدار بویژه طی ساعت های عصر و شب، افزایش ابر، رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد عنوان و برای فردا (دوشنبه) نیز آسمان استان را با همین وضعیت پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۳۲ درجه مربوط به بندرآستارا و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۲ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۰ درجه عنوان کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx