نسخه موبایل
خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ 418722 اجتماعی گیلان

گیلان؛ پنجمین استان پرتردد کشور در تعطیلات عید فطر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه ۱۷ خردادماه با یک میلیون و ۷۸۰ هزار و ۹۳۴ دستگاه وسیله نقلیه پرترددترین روز در ایان تعطیلات بوده است، افزود: گیلان در طی مدت مذکور با تعداد ۸۴۱ دستگاه وسیله نقلیه از نظر متوسط تردد ساعتی پنجمین استان پرتردد کشور بوده است.

گیل خبر/ محمدرضا نازک کار با اشاره به وضعیت تردد در محورهای استان از ۱۴ لغایت ۱۷ خردادماه، اظهار کرد: طبق آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه ترددشمار نصب شده در محورهای مواصلاتی استان گیلان، طی مدت مذکور تعداد ۴۸۷ هزار و ۵۳۹ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان و۴۹۷ هزار و ۱۸۰ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده است.

وی با بیان اینکه ۱۷ خردادماه با یک میلیون و ۷۸۰ هزار و ۹۳۴ دستگاه وسیله نقلیه پرترددترین روز در ایان تعطیلات بوده است، افزود: گیلان در طی مدت مذکور با تعداد ۸۴۱ دستگاه وسیله نقلیه از نظر متوسط تردد ساعتی پنجمین استان پرتردد کشور بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان محور لاهیجان – لنگرود با تردد ۲۵۱ هزار و ۳۸۰ دستگاه وسیله نقلیه را پرترددترین محور دانست و عنوان کرد: محور لنگرود – لاهیجان نیز با تردد ۲۳۱ هزار و ۶۱۷ دستگاه وسیله نقلیه و محور آستانه اشرفیه – لاهیجان با تردد ۲۲۱ هزار و ۴۰۳ دستگاه وسیله نقلیه رتبه‌های دوم و سوم پرترددین محورها را به خود اختصاص دادند.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد