نسخه موبایل
خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ 418711 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

احتمال رگبار و رعدوبرق در برخی مناطق گیلان طی امشب

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ماندگاری هوای گرم خبر داد و گفت که با این وجود، با شکل گیری ناپایداری های محلی، شرایط برای وزش باد، رگبار و رعدوبرق در برخی مناطق استان طی بعدازظهر و شب مهیاست.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است بنابراین تا اواسط هفته آسمان صاف، همراه با ماندگاری هوای گرم و در پاره‌ای نقاط احتمال مه پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: قابل ذکر است گاهی با شکل گیری ناپایداری‌های محلی بویژه طی ساعت‌های بعدازظهر و شب، شرایط برای افزایش ابر، وزش باد، رگبار و رعد و برق مهیاست.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، طی بعدازظهر و شب پاره‌ای نقاط رگبار و رعدوبرق عنوان و برای فردا (یکشنبه) نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، پاره‌ای نقاط رگبار و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۳۳ درجه مربوط به منجیل و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۵ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۲ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۱ درجه عنوان کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx