نسخه موبایل
خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ 418167 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

ادامه ماندگاری هوای گرم در گیلان تا فردا

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ماندگاری هوای گرم و آسمانی صاف در استان تا فردا (سه شنبه) خبر داد.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی دو روز آینده به طور غالب جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود و طی این مدت هوای گرم در منطقه ماندگار است.

وی ادامه داد: بر این اساس آسمانی آفتابی با احتمال مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود و از اواخر وقت چهارشنبه، با نفوذ جریانات شمالی، افزایش ابر و بارش پراکنده تا اوایل هفته آینده مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا نیز همین شرایط را پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۳۴ درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۱ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۳ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۰ درجه عنوان کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx