نسخه موبایل
خرداد ۴, ۱۳۹۸ 416866 خبر سیاسی گیلان
مجمعی برای ارسال اطلاعیه یا ملاقات با مدیران؛

انفعال مفرط مجمع نمایندگان گیلان در واکنش رسمی به انتقال پسماند پتروشیمی

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: روز پنجشنبه انتشار خبر انتقال زباله پتروشیمی به گیلان به جهت بازیافت و امحا توسط سایت گیل خبر موجی از واکنشهای شهروندان و گروههای فعال اجتماعی گیلان را بهمراه داشت تا جایی که استاندار گیلان طی نامه ای دستور بررسی و نظارت کارشناسان و اصحاب رسانه و سمنهای اجتماعی از این حوزه را صادر کرد و مدیرکل محیط زیست گیلان که روز پنجشنبه از این واقعه اظهار بی اطلاعی می نمود طی ۲۴ ساعت با تایید خبر از این انتقال و بازیافت دفاع نمود و واکنشهارا در راستای شانتاژ رسانه ای مافیای پتروشیمی قلمداد کرد.
اما متاسفانه در بین تمامی این واکنشها هنوز هیچگونه واکنش رسمی از مجمع نمایندگان گیلان بگوش نمی رسد و این در حالی است که شنیده ها از مخالفت نمایندگان مازندران با انتقال این مواد به استان همسایه خبر می دهد.
متاسفانه این اولین بار نیست که شهروندان گیلانی با انفعال مجمع نمایندگان گیلان در امور و منافع مهم استانی روبرو میگردند و اخبار این مجمع تنها به انتخاب دوره ای رئیس این مجمع، ارسال اطلاعیه و نشستهای معدود با مدیران استان محدود گشته است.
گرچه یکی دونفر از نمایندگان گیلان پس از انتشار اخبار زباله پتروشیمی نسبت به آن واکنش نشان داده اند که ظاهرا حاکی از بی اطلاعی ایشان از این موضوع قبل از انتشار در رسانه ها بوده است اما همچنان خبری ار رئیس مجمع و سایر نمایندگان گیلان بگوش نمی رسد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد