نسخه موبایل
خرداد ۱, ۱۳۹۸ 416549 اجتماعی خبر گیلان
به دلیل مخالفت با طرح «بایو جمی» و «سد لاسک»؛

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست بندر انزلی در آستانه عزل!

.

اختصاصی گیل خبر/ سرویس اجتماعی: شنیده ها حاکی از آن است که رئیس اداره حفاظت از محیط زیست بندر انزلی که از مخالفان بعضی اقدامات سازمان در استان گیلان محسوب می شود در آستانه عزل از این اداره قرار دارد.

مخالفت احسان هادی پور با آغاز طرح «احیای تالاب انزلی با فناوری بایوجمی» که توسط رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور دنبال می شود از مهم ترین دلایل این برکناری احتمالی محسوب می شود.

فاز نخست پروژه زیست پالایی تالاب انزلی مدتی پیش آغاز شد. عملیات احیاء این تالاب با مخالفت بسیاری از فعالان محیط زیستی مواجه بود. همچنین گفته می شود بسیاری از هم حزبی های کلانتری مجری این طرح هستند.

همچنین شنیده می شود مواضع هادی پور در تضاد با اقدامات سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان در سد لاسک قرار دارد و به شدت نسبت به خطرات آن درباره تالاب انزلی هشدار داده است.

شایعات از فشارهای نماینده مجلس نیز برای برداشتن این مدیر از مدت ها پیش ادامه داشت و گفته می شود این نماینده برای برکناری این مدیر با کلانتری نیز دیدار کرده بود.

از رئیس اداره محیط زیست لاهیجان به عنوان جانشین هادی پور نام برده می شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد