نسخه موبایل
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ 416207 اجتماعی گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

رگبار باران و احتمال رعد و برق در گیلان طی امروز و فردا

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از وقوع رگبار باران و احتمال رعد و برق در استان طی امروز و فردا خبر داد.

گیل خبر/ مازیار غلامی بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ تدریجی توده هوای خنک و ناپایدار به منطقه و شمالی شدن جریانات طی امروز است بنابراین برای دو روز آینده به تناوب شرایط برای وقوع رگبار باران و رعد و برق، کاهش دما، وزش باد (گاهی شدید) و احتمال تگرگ مهیاست.
وی ادامه داد: از چهارشنبه با تضعیف ناپایداری، کاهش ابر و روند افزایش دما تا پایان هفته مورد انتظار است.
غلامی آسمان امروز را قسمتی ابری تا ابری، وزش باد گاهی شدید، بعضی نقاط رگبار باران و رعد و برق عنوان و برای فردا (سه شنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، وزش باد گاهی شدید، بعضی نقاط بارندگی و احتمال رعدوبرق، گاهی کاهش ابر پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۹ درجه مربوط به رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۱ درجه مربوط به جیرنهد و ماسوله ذکر کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه امروز دمای رشت را ۲۶ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸درجه عنوان کرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد