نسخه موبایل
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ 416116 خبر سیاسی گیلان یادداشت
مورد عجیب نماینده رشت؛

از همراهی با تراکتوری ها علیه سپیدرود تا پشت پا زدن به تیم محبوب خود!

.

اختصاصی گیل خبر/ سرویس ورزشی: بعد از این که نمایندگان آذری مجلس به هواداران تراکتورسازی وعده داده بودند که مساله شرط بندی علیه این تیم را از طریق وزیر ورزش پیگیری کنند سرانجام توانستند برگه استیضاح سلطانی فر را با ۱۸ امضاء از جمله محمدصادق حسنی نماینده رشت ارائه کنند. حضور نماینده رشت از آن جهت عجیب است که یکی از مطالبات  اصلی نمایندگان آذربایجان برای فشار به وزیر ورزش درخواست تکرار مسابقه سپیدرودو تراکتورسازی و یا اعلام نتیجه سه بر صفر به نفع این تیم بود که مشخص بود هیچ مبنای فوتبالی و منطقی ندارد.

پیش از این محمدصادق حسنی به دلیل امضای درخواست کمک به تیم استقلال مورد انتقاد فوتبالدوستان رشتی قرار گرفته بود. وی در واکنش به این اقدام خود را یک «آبی آبی آبی» دانسته بود. جالب است در یکی از بندهای  استیضاح وزیر ورزش نوشته شده است «حیف و میل در یک باشگاه برابر با بودجه ورزش بسیاری از استان‌های کشور است»  از استقلال تهران به عنوان یکی از باشگاه های دولتی نام برده می شود که امکانات دولتی آن بدون نتیجه گیری مناسب مورد انتقاد همگان قرار گرفته است. در این وضعیت آقای حسنی حتی به تیم محبوب خود نیز پشت پا زده است و پای نامه ای را امضا کرده است که هم تیم هواداران رشتی را عصبانی کرده است و هم هواداران استقلال!

نماینده رشت بارها اعلام کرده است که خود را فردی سیاسی نمی داند و اطلاعات سیاسیش بسیار پائین تر است. با این حال او در عرصه ورزشی به واسطه حضور در کاراته خود را صاحب نظر می داند. اما به نظر می رسد توانایی درک این مساله که استیضاح وزیر ورزش کاملا در جهت حمایت از یک تیم سازماندهی شده است چندان سخت نباشد! البته به نظر می رسد مخالفان  وزیر ورزش با این نامه حتی نتوانند ۳۰ رای برای استیضاح به دست اورند. با این حال نمایندگان آذری از آن جا که متحد و در کنار یکدیگر قرار دارند توانایی کسب امتیاز از وزارتخانه را خواهند داشت. شاید این استیضاح تنها یک قربانی گیلانی  داشته باشد که دیگر نتواند در ورزش و جوانان کاری از پیش ببرد و همچنین  مردم گیلان را از دست او عصبانی تر کند.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد