نسخه موبایل
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ 415242 اجتماعی خبر گیلان
بر سر یک بحث کم اهمیت؛

درگیری دو عضو عصبی شورای رشت با چاشنی بی احترامی/ از اتهام دروغگویی تا ابراز تاسف برای مردم

.

اختصاصی گیل خبر/اعضای شورای شهر رشت که به دنبال عدم انتخاب شهردار تحت فشار افکار عمومی و همچنین مسئولان استانی و کشوری قرار دارند این روزها به شدت عصبی و ناامید کننده در انظار ظاهر می شوند.
در جلسه ۹۲ شورای شهر رشت بحث نه چندان با اهمیت تعرفه بهای خدمات در سازمان آرامستان ها با درگیری لفظی فاطمه شیرزاد و محمدحسن علیپور همراه بود. طوری که از کوچکترین بی احترامی به یکدیگر دریغ نکردند.

فاطمه شیرزاد با اشاره به محمد حسن علیپور اعلام کرد که برای مردمی متاسف هست که به وی رای داده اند که علیپور نیز در جواب، اظهار تاسف برای هزاران مردمی کرد که به این عضو رای دادند.
شیرزاد علیپور را فاقد شخصیت حضور در شورا دانست و علیپور نیز در جواب گفت من نفر پنجم هستم و شما که مقام یازدهم هستید شایسته حضور نیستید.
اتهام دروغگویی  از جمله بی احترامی های دیگر این دو عضو شورا بود که ادعای حمایت از اقشار آسیب پذیر را داشتند و به جای وحدت در کمک به مردم به بی احترامی به یکدیگر پرداختند.
هرچند ترک جلسه توسط فاطمه شیرزاد درگیری لفظی این دو نفر را موقتا به پایان رساند اما مشخص است این دعوا آتش زیر خاکستری است که به زودی ابعاد خود را بیشتر نشان می دهد.
جالب است که اعضای شورا قرار بود افطار مهمان امیرحسین علوی رئیس شورا باشند. مهمانی هایی که هیچگاه نتوانسته اعضای شورا را به هم نزدیک کند و نتیجه آن را در شهر، شورا و شهرداری مشاهده می کنیم.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx