نسخه موبایل
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ 414574 اجتماعی گیلان
ترکیب شورا تغییر خواهد کرد؛

استعفای قریب‌الوقوع رئیس و دیگر عضو شورای شهر آستانه‌اشرفیه

شنیده‌ها از استعفای قریب‌الوقوع رئیس و دیگر عضو شورای شهر آستانه‌اشرفیه برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت دارند.

گیل خبر/ گفته می‌شود ابراهیم نجفی اسپیلی رئیس و احتمالاً یکی دیگر از اعضای شورای شهر آستانه‌اشرفیه برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌زودی از سمت خود استعفا خواهند داد. هنوز این شنیده‌ها تأیید نشده اما به نظر این اتفاق قریب‌الوقوع است.

در صورت استعفای نجفی و دیگر عضو شورا، مجید همتی عضو علی‌البدل شورا که پیش‌ازاین در دوره چهارم نیز حضور داشت مجدداً به این شورا باز خواهد گشت. همچنین سید عباس نورحسینی عضو دوم علی‌البدل نیز احتمالاً با استعفای دیگر عضو شورا وارد پارلمان شهری می‌شود.

بدین ترتیب ترکیب پنج نفره شورای شهر آستانه‌اشرفیه دچار تغییر اساسی شده و باید منتظر برگزاری انتخابات داخلی برای انتخاب هیات رئیسه جدید شورای این شهر باشیم.

شایان ذکر است سخنگوی وزارت کشور پیش از این گفته بود: طبق برنامه زمانی انتخابات، ۱۰ تا ۱۶ آذر زمان ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم است و متصدیان برخی مشاغل برای نامزدی در انتخابات باید قبل انتخابات استعفا دهند و شش ماه قبل از روز ثبت نام باید با استعفای آنها موافقت شود.فقت شود.

بامردم

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد