نسخه موبایل
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ 411911 خبر سیاسی گیلان
شنیده های گیل خبر؛

از سفر ۵ عضو شورا برای انتخاب دوباره جذب در شهرداری تا تجلیل عجیب روز جوان در بندر انزلی

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: در بسته شنیده های گیل خبر اخبار و شنیده هایی رسمی و غیر رسمی از گوشه و کنار استان در اختیار خوانندگان خود قرار میدهیم که خواندن آن خالی از لطف نیست:

سفر ۵ عضو شورا برای انتخاب دوباره جذب در شهرداری

شنیده می شود ۵نفر از گروه ۶ نفره شورای شهر رشت صبح امروز به تهران سفر کردند تا در بین اختلافات داخلی وزارت کشور برای تعیین شهردار و بررسی مجدد پرونده علی قلیزاده،حکم تایید مجدد شهرداری حجت جذب را درخواست کنند. البته از آن جا که حکم حجت جذب یک بار مورد تایید قرار نگرفته و بعد از آن انتخاب دیگری توسط شورا رقم خورده وزارت کشور امکان دوباره بررسی صلاحیت وی را ندارد. اما آن ها در نظر دارند راهکاری برای انتخاب دوباره حجت جذب توسط این وزارتخانه را به دست آورند.

فرمانداران به دنبال پست های ستادی!

شنیده می شود به دنبال شرایط نامناسب کشوری و عدم تحقق بخش عمده ای از بودجه بعضی فرماندارانی که در ابتدای دولت یازدهم علاقه فراوانی به کار داشتند دچار دلسردی و یاس شدند و حال بیشتر به دنبال کار ستادی هستند تاکمتر با مردم در ارتباط باشند.

لابی گسترده نمایندگان برای جابجایی فرمانداران 

شنیده می شود در آستانه انتخابات مجلس بعضی نمایندگان گیلان به شدت برای تغییر و تحولات فرمانداران تلاش می کنند و همین موضوع سبب بلاتکلیفی بسیاری از شهرستان ها شده است. هرچند با رویکرد وزارت کشور در جابجایی مدیران اکثر نمایندگان به گزینه های بسیار محدودی برای تغییرات دسترسی دارند.

تجلیل عجیب روز جوان در بندر انزلی

شنیده ها حاکی از آن است در مراسم جشن روز جوان در بندر انزلی تنها جمعی از ورزشکاران و هنرمندان انزلی مورد تجلیل قرار گرفتند که مورد اعتراض نخبگان جوان شهرستان قرار گرفت که معتقدند روز جوان تنها مختص به یک قشر و اداره خاص نیست. همچنین حذف عنوان دولت تدبیر و امید و تصاویر رئیس جمهور در سربرگ تقدیرها از جمله حاشیه های این مراسم بود.

ناخشنودی فرماندار پیشین از انتصاب سرپرست جدید صومعه سرا

فردا چهارشنبه سید جلال محمدی بعنوان سرپرست فرمانداری صومعه سرا معارفه می شود تا بعد از رودبار دومین نایب فرمانداری خود را تجربه کند. با توجه به شنیده ها از سوابق اختلاف عقیده بین فتح اللهی و سید محمدی در تالش ،شاید این موضوع به مذاق فتح الهی کاندیدای آینده تالش چندان خوش نیاید که جانشینش معاون سیاسی خودش باشد که روابط چندان خوبی با یکدیگر نداشتند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد