نسخه موبایل
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ 411567 اجتماعی خبر
«احساس تکلیفی» که به خیر گذشت؛

استعفای مدیر«خودشیفته» و «علاقه مند به خود» از کاندیداتوری شهرداری رشت!

.

اختصاصی گیل خبر/ سرویس شهری: یکی از مدیران شهرداری رشت که خود را برای انتخاب به عنوان شهردار رشت کاندید کرده بود به محض مطلع شدن از عدم موفقیت طی نامه ای انصراف خود از کاندیداتوری را اعلام کرد.
این مدیر که علاقه خاصی به «خودش» دارد و این علایق را بارها در نامه های مختلف نشان داده که بازتابهای کشوری هم داشته این بار نیز «احساس» تکلیف کرد که خود را برای حضور در مدیریت ارشد شهرداری رشت آماده کند!
ظاهرا تلاش بی ثمر وی در جلب آرای شورانشینان موجب شد که طی نامه ای به مردم رشت انصراف خود را اعلام کند. جالب است محتوای نامه طوری نگاشته شده انگار مردم شهر باران های نقره ای از او درخواست کرده اند پا به این عرصه خطیر بگذارد!

وی که با همه انتقادات مردمی همچنان مسئولیت مهمی در شهرداری رشت دارد اعلام کرده است «در سایه برخی کم‌کاری‌ها و کم‌لطفی‌ها، شهر باران‌های نقره‌ای روزگار خوشی ندارد» گویی خود ایشان هیچ مسئولیتی در قبال این کم کاری ها ندارند و ظاهرا ایشان نمی خواهند بپذیرند که انتخاب ایشان به عنوان شهردار با این حجم از انتقادات مردمی حل معضل نیست بلکه خود معضلی جدید محسوب می گردید.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد