نسخه موبایل
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ 411510 گیلان ورزشی

«سارا بهمن یار» از گردونه رقابت های لیگ جهانی کاراته حذف شد

.

گیل خبر/ در ادامه رقابت‌های مرحله سوم لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۹ به میزبانی شهر رباط پایتخت مراکش، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی پس از شکست در مرحله سوم رقابت‌ها و راهیابی به جدول شانس مجدد در دسته وزن ۵۰- کیلوگرم در مقابل نادیا گومز مورالس از اسپانیا قرار گرفت و با حساب ۴ بر ۳ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

نادیا گومز مورالس اسپانیایی عنوان دار طلای امیدهای اروپا ۲۰۱۸ و طلای امیدهای جهان در سال ۲۰۱۷ بود.

پیش از این بهمن یار در سه دور مبارزه خود در ابتدا برابر آنا ماریا دامالیدئو ایتالیایی قرار گرفت که با رأی هانتی داوران برتری یافت و سپس حریف روس خود تاتیانا ریبالچنکو را با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب کرد و در دور سوم برابر سراپ اوزچلیک از ترکیه با رأی هانتی داوران شکست خورد که با راهیابی اوزچلیک به فینال، بهمن یار شانش ادامه رقابت را در جدول شانس مجدد یافته بود.

سومین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۹ به میزبانی رباط پایتخت مراکش به مدت سه روز تا روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ پیگیری می‌شود و کاراته کاهای ملی پوش کشورمان در دو بخش بانوان و مردان بر روی تاتامی می‌روند.

این رقابت‌ها برای قرارگیری کاراته کاها در جمع رنکینگ‌های المپیکی حائز اهمیت است و به نوعی انتخابی المپیک محسوب می‌شود.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد