نسخه موبایل
فروردین ۲۹, ۱۳۹۸ 411364 گیلان ورزشی ویژه ها

کاراته‌کای گیلانی فاتح رقابت‌های کاراته دانشجویان آسیا

کاراته‌کای گیلانی وزن منفی ۷۵ کیلوگرم تیم ملی مردان کشورمان بااقتدار به مقام قهرمانی رقابت‌های کاراته دانشجویان آسیا دست‌یافت.

گیل خبر/ رقابت‌های کاراته دانشجویان جهان در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم با حضور پنج کاراته‌کا برگزار شد و مهدی رحیمی‌نژاد بااقتدار به مقام قهرمانی دست‌یافت.

رحیمی‌نژاد در نخستین گام به مصاف مینگ چان شادو از هنگ‌کنگ رفته و با نتیجه شش بر دو مقابل رقیب شرق آسیایی خود به برتری دست‌یافت، وی در دیدار نیمه‌پایانی، در مقابل جاستین گونزاگا از فیلیپین صف‌آرایی کرده و با برتری قاطع هشت بر صفر به دیدار فینال این رقابت‌ها راه یافت.

در سوی مقابل جدول، هیکارو هیروسه از ژاپن در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد، وی در دور دوم با برتری مقابل باتبایار اوتگونبایار از مغولستان به دیدار فینال راه یافت.

کاراته‌کای گیلانی در دیدار فینال درحالی‌که از مصدومیت رنج می‌برد با نتیجه قاطع هفت بر یک مقابل هیکارو هیروسه از ژاپن به پیروزی دست‌یافته و نشان طلا را از آن خود کرد.

مدال طلای رحیمی‌نژاد در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم مردان در حالی رقم خورده است که پیش از در رقابت‌های وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان، آویشن باقری دیگر کاراته‌کای گیلانی تیم ملی دانشجویان کشورمان موفق به کسب مدال نقره شد، باقری در نخستین گام به مصاف یینگ تان از سنگاپور رفت و با پیروزی چهار بر صفر به دیدار فینال راه یافت، کاراته‌کای گیلانی در دیدار فینال مقابل سوکی وونگ از ماکائو تن به شکست دو بر صفر داده و به نشان نقره بسنده کرد.

فارس

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد