نسخه موبایل
فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ 410780 خبر سیاسی
نگاهی به مواضع نماینده ای که نشستنش در مجلس جنجالی شد؛

رفتن مداوم به خانه خدا هم جرم محسوب می شود؟/ اجازه نمی دهم برخی افراد حتی خواب نمایندگی را ببینند!

.

گیل خبر/ روز گذشته نحوه نشستن حجت‌الاسلام ذوالقدر نماینده هرمزگان در مجلس سوژه خبرنگاران و عکاسان شد!

 وقتی این عکس جنجالی منتشر شد خیلی ها دنبال آن بودند که این کدام نماینده است و در مجلس چه می کند.

سید مصطفی ذوالقدر نمایندهٔ منتخب مردم میناب، رودان، جاسک و سیریک در مجلس دهم است. او پیش از این نماینده حوزهٔ انتخابیهٔ بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در دورهٔ دوم، سوم، ششم و هشتم در مجلس شورای اسلامی بوده‌است.

مصطفی ذوالقدر در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لیست امید در انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داشت و توانست به مجلس راه یابد.

او پدر سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران در مجلس دهم است.

روزنامه صبح ساحل در شماره ۳۵۵۳ چاپ شده در روز یکشنبه ۱۴ مرداد ماه در صفحه نخست خود مطلبی را تحت عنوان «اجازه نمی دهم برخی افراد حتی خواب نمایندگی ببینند» به نقل از حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی منتشر کرده بود.

 

روزنامه صبح ساحل در این خبر به نقل از نماینده شرق هرمزگان آورده است: بدانید که مردم بندرعباس اصرار می کنند که در آن حوزه کاندیدا شوم، اما دوباره در میناب کاندیدا خواهم شد و اگر هم کاندیدا نشوم اجازه نمی دهم برخی افراد حتی خواب نمایندگی در این حوزه را ببینند.
ذوالقدر، به سفر سال گذشته کمیسیون فرهنگی مجلس به میناب اشاره کرد و گفت: یکی از نمایندگان حاضر تمایل زیادی بر جابجایی آقای نخعی (فرماندار میناب) به بیرجند به عنوان فرماندار آن شهرستان داشت که با توجه به عملکرد وی، با این امر مخالفت کردیم.
وی، بر برگزاری مستمر شورای اداری شهرستان طبق گذشته تاکید کرد و گفت: مدیرانی که کم کاری می کنند برای ما قابل تامل نیست و با اطمینان با آن ها برخورد می کنیم.
نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در بحث انتصاب شهردار فعلی میناب همه می گویند که ذوالقدر مخالف است، ولی مردم بدانند که حتی حکم وی نیز با پیگیری های شخصی بنده زده شد.
ذوالقدر با ابراز گلایه از برخی شایعه های مطرح شده، بیان کرد: کسانی را که با دروغ پردازی می گویند پسر ذوالقدر میلیاردها دزدیده را نابود می کنم.
نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابشان به عنوان نفر اول انتخابات بین المجالس جهانی اظهار کرد: برخی با سفرهای خارجی بنده مخالف هستند و مردم به این نکته توجه داشته باشند که سفر اخیر ذوالقدر به تانزانیا فقط برای رفع مشکل هلال احمر بود که به پیشنهاد خودشان انجام گرفت.
وی در همین خصوص یادآور شد: می گویند ذوالقدر دائم به مکه می رود، مردم قضاوت کنند آیا رفتن به خانه خدا هم جرم محسوب می ‌شود که برخی آن را در بوق و کرنا می کنند.
نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی مخالفان شایعاتی را به راه انداخته اند که ذوالقدر چندین لنج دارد، من حتی بلد نیستم به دریا بروم لنجم کجا بود.
وی گفت: با پیگیری های بنده کلنگ احداث بیمارستان دوم میناب بزودی زده خواهد شد و باید یادآوری کنم که در ساخت و راه اندازی بیمارستان کنونی میناب نیز دخالت داشتم.
ذوالقدر خاطرنشان کرد: اگر من نبودم حتی یک روز نمی گذاشتند مدیران متدین و درستکار بر روی کرسی های ریاست خود بنشینند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد