نسخه موبایل
فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ 410772 اجتماعی خبر گیلان
برای کمک به آسیب دیدگان سیل‌ کشور؛

اعزام دومین کاروان کمک‌های اهدایی کارکنان آبفای گیلان

به منظور یاری هموطنان آسیب دیده سیل کشور ، دومین کاروان کمک‌های اهدایی همکاران خیر و نیکوکار آبفای گیلان به استان لرستان و شهرستان پلدختر اعزام شد.

گیل خبر/ بنا به این گزارش نخستین کاروان کمک‌های این شرکت نیمه اول فروردین ماه به شهرستان پلدختر ارسال شد و با هدف جمع آوری و اعزام دومین کاروان اقلام اهدایی، برای دریافت کمک های همکاران شاغل و خیرین، نسبت به اطلاع رسانی در سطح نواحی ۱۶ گانه شرکت و حوزه ستادی اقدام شد.

این گزارش حاکی از آن است که همکاران خیر آبفای گیلان با اهدای یک روز حقوق خود تاکنون حدود ۳۰۰ میلیون ریال به صورت نقدی به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند و با اهداء کمک‌های غیرنقدی همچون مواد غذایی، آب بسته بندی، ظروف یکبار مصرف و سایر لوازم ضروری به یاری سیل‌زدگان شتافته‌اند.

گفتنی است باتوجه به اینکه وقوع سیل در مناطق مختلف کشور موجب بروز مشکلات متعدد برای مردم در این مناطق شد، نیکوکاران آبفای گیلان با احساس مسئولیت وارد عمل شدند تا کمک‌های خود را به دست آسیب دیدگان این حادثه برسانند و ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان، به آنها در شرایط سخت زندگی کمک نمایند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد