نسخه موبایل
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ 410627 اجتماعی گیلان
جمالي:

محموله های سنگین وزن در رودبار دیگر قابل حمل نیستند

نماینده مردم رودبار درمجلس گفت: محموله های سنگین وزن در رودبار استان گیلان دیگر قابل حمل و جابجایی نیست.

گیل خبر/ منوچهر جمالی سوسفی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در جریان بررسی علل و عوامل خسارات ناشی از وقوع سیل در برخی نقاط کشور،‌ اظهار داشت: در جریان این سیل مردم، هلال احمر، وزارتخانه های مختلف، نیروی نظامی، ارتش و سپاه و نیز وزرایی که در صحنه بودند، به سیل زدگان کمک های شایان توجهی داشتند.

وی افزود: شهرستان رودبار در استان گیلان بیشترین آسیب در سیل را در این استان داشته است، به گونه ای که پل میان گذر تخریب شد و محموله های سنگین وزن دیگر قابل حمل و جابجایی نیست.

جمالی با اشاره به تخریب دیواره پل فلزی و پل تاریخی لوشان و شکاف بزرگی که بر روی آن ایجاد شده، به تخریب دیگر پل ها به دلیل رانش و لغزش و نیز خراب شدن تاسیسات آب شرب روستایی و شهری اشاره کرد.

وی از استاندار، معاونان و مسئولان استانی و شهری در گیلان که عملکرد خوبی داشتند، تقدیر و تشکر کرد و اظهارداشت: ورودی بیش از حد آب سد سفیدرود که نزدیک به یک هزار مترمکعب بر ثانیه شده، سبب شده تا مخزن سد افزایش پیدا کند و جاده کنارگذر رودخانه نیز تخریب شود.

فارس

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد