نسخه موبایل
فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ 410111 خبر سیاسی گیلان
«فرماندار محبوب» در میان پوسترها و بنرها؛

«گودبای پارتی» فرماندار صومعه سرا به میزبانی یک گروه خیریه!

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: هرچند  تقریبا مشخص بود که در ابتدای سال جاری علی فتح اللهی فرماندار صومعه سرا به دلیل آغاز فعالیت برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در شهرستان تالش از مقام خود استعفاء دهد اما حال خبر رسیده که خداحافظی او کمی قبل از مهلت استعفاء و با برگزاری یک مراسم خداحافظی صورت می گیرد.

گفته می شود برنامه جشن خداحافظی با فرماندار صومعه سرا روز شنبه ۲۴ فروردین به میزبانی یک گروه به اصطلاح خیریه برگزار می شود که مشخص نیست چرا به جای برنامه خیریه قرار است جشن خداحافظی برای یک فرماندار را بگیرد. آن هم در زمانی که از بسیاری گروه های خیریه انتظار می رود بیشتر وقت خود را صرف کمک به سیل زدگان کشور کنند.

در طول سالهای اخیر فرمانداران زیادی در گیلان دچار تغییرات شدند، اما تاکنون شاهد آن نبودیم که به جزء مراسم تودیع و معارفه برنامه دیگری نیز برای مدیران صورت گرفته باشد. مشخص هم نیست که چرا این برنامه قبل از اتمام مهلت فعالیت فرماندار جدید صورت می گیرد، چرا این میزبانان اجازه نمی دهند که بعد از انتصاب فرماندار جدید چنین برنامه پرطمطراقی برگزار شود که شائبه استفاده از امکانات دولتی برای برپائی آن به حداقل برسد؟

هرچند فرماندار صومعه سرا قرار است از حوزه دیگری به انتخابات مجلس ورود کند اما صرف برگزاری چنین مراسماتی ضمن شائبات استفاده از امکانات فرصت تبلیغاتی در اختیار این افراد قرار می دهد که به همشهریان خود تاکید کنند که در شهرهای دیگر محبوب باقی مانده اند. این در حالی است که اصطلاحاتی چون فرماندار محبوب با نصب بنر و پوستر اتفاق نمی افتد. این مردم صومعه سرا هستند که باید نسبت به فرماندار خود چنین حسی را داشته باشند که با یک بار دیدار با آن ها این امر را متوجه می شویم!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد