نسخه موبایل
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸ 409868 اجتماعی خبر گیلان
سخنگوی شورای شهر رشت خبر داد:

زمان تعیین شهردار منتخب جدید رشت

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ارسال برنامه‌های کاندیدای شهرداری رشت تا پایان هفته جاری گفت: شهردار رشت دوشنبه هفته آینده در جلسه علنی شورا از بین گزینه‌های تصدی این جایگاه انتخاب می‌شود.

گیل خبر/ فاطمه شیرزاد با تبریک میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با اشاره به زمان انتخاب شهردار رشت اظهار کرد: گزینه‌های تصدی جایگاه شهردار رشت تا پایان ساعت اداری روز پنج‌شنبه هفته جاری برنامه‌های خود را به دبیرخانه شورا ارسال می‌کنند و اعضای شورا پس از بررسی برنامه‌های آنان در روز دوشنبه ۲۶ فروردین‌ماه نسبت به انتخاب شهردار آینده رشت اقدام می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه اعضای شورا تمام تلاش خود را برای انتخاب شهرداری اصلح و جامع‌الشرایط به کار گرفته‌اند بیان کرد: اعضای شورای رشت پیش‌ازاین در سه مرحله نسبت به انتخاب شهردار اقدام کرده اما متأسفانه تاکنون این مهم به نتیجه نرسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به دغدغه به‌حق شهروندان گفت: امیدواریم دوشنبه هفته آینده با رأی قاطع اعضای شورا این وظیفه به انجام رسیده و پس از مدت‌ها رضایت شهروندان دراین‌باره جلب شود.

فارس

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد